BölgelerimizYüksek Yapı İnşaat Bize Ulaşın : ✆ 0212 669 38 32

Yüksek Yapı İnşat,

2016 yılında kurulan şirketimiz İnşaat sektörünün yüksek teknoloji uygulamalara olan ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulduğu günden itibaren kendi alanında yatırımlar yapmış ve yapmaktadır.

Kurulduğumuz günden bugüne kadar edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimiz, işçilikte ki yüksek kalitemiz, zamanla değişim ve ilerleme motivasyonumuz ve zamanına bakmaksızın servis garantimiz siz değerli müşterilerimizin tercih sebebidir.
Eğitimli, yetişmiş ve tecrübeli personeliyle kalıcı başarılar elde etmek, hedef oluşturmak, müşteri memnuniyeti üzerine odaklaşmak, etkili ve kalıcı hizmet sunmak amaç ile çalışmaktadır

Hizmetlerimiz arasında Pimapen, Cam Balkon Sistemleri, Duşakabin Sistemleri, Kış Bahçesi Sistemleri, Sineklik Sistemleri ve Garaj Kepenk Motor Sistemleri bulunmaktadır.

Etiketler: pimapen, cam balkon, duşakabin, kış bahçesi, fotoselli kapı, wosvogen sürgü, pimapen sürgü montajı, garaj kepenk, panjur, otomatik kapı, otomatik bahçe kapı, camlı duşakabin, plastik duşakabin, mika duşakabin,

Pimapen Beylikdüzü

Pimapen Avcılar

Pimapen Bahçeşehir